NADTLENEK WODORU 3% CZDA woda utleniona 1L

7655430e4e5994d6f2cf4b2ebdcf.jpg
 • promocja
Dostępność: w średniej ilości
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 17,99 zł 19,99 zł 17.99
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu: 1454

Opis

 

NADTLENEK WODORU 3 %
 czysty do analizy (CZDA)

 

Bez tlenu przeciętny organizm może przeżyć od 3 do 5 minut. Dotleniony organizm funkcjonuje prawidłowo... "Powszechnie wiadomo, że tlenu jest w organizmie 65% i że nie może zachodzić bez niego żadna reakcja biochemiczna i energetyczna". Tlen cząsteczkowy O2 z każdym naszym wdechem, służy nam głównie do tego, aby otrzymać z niego tlen atomowy (O'), który "zaspokaja zachodzące w strukturach komórkowych procesy utleniania i redukcji, a także utrzymuje zdrowie na poziomie komórkowym. Naruszenie tego procesu stanowi właśnie praprzyczynę chorób". Zła dieta (burząca równowagę pH w organizmie, smażona i zanieczyszczona chemicznie - zużywa ogromne ilości tlenu w procesie trawienia) i choroby płuc to jedne z wielu czynników zmniejszających poziom dotlenienia komórek, przyczyniając się do ich degeneracji i śmierci.

 

Do stosowania wewnętrznego stosujemy 3% wodę utlenioną!!!Dawkowanie wody utlenionej wg książki Iwana Nieumywakina „Woda utleniona na straży zdrowia”:

 • Rozpuszczalna w wodzie do picia - pić rano, w południe i wieczorem, 30 minut przed posiłkiem lub 1,5-2 godziny po posiłku, jedną kroplę wody utlenionej w 30-50 ml zwykłej wody. Dawkę należy zwiększać o jedną kroplę dziennie, dochodząc maksymalnie do 10 kropel na jedną aplikację (30 kropel dziennie, zaleca się tego limitu nie przekraczać). Kierujmy się w sprawie dawkowania intuicją, jeżeli czujemy, że jest to zbyt duży szok tlenowy dla organizmu, zmniejszmy dawkę lub zróbmy przerwę 1-2 dni i zacznijmy kurację od początku.
 • Na katar i inne przypadłości - przy chorobach, uszu, głowy i nosa, zaleca się implikowanie do organizmu pipetką 15 kropel wody utlenionej, rozpuszczonej w łyżce wody.
 • Do kąpieli - do wanny z ciepłą wodą wlać 5-6 buteleczek wody utlenionej( po 40 ml) , kąpać się przez 30-40 minut, raz dziennie, seria 5-6 kąpieli co drugi dzień, aby dotlenić całe ciało od zewnątrz.
 • Dożylna - analogiczne dawki i system przywykania, jak w metodzie pierwszej, ma szybsze działanie, polecane raczej w doraźnych przypadkach niż profilaktyce.
 • Kompres - aby zrobić kompres z użyciem wody utlenionej należy 1-2 łyżeczki wody utlenionej rozpuścić w 50 ml wody i nasączyć nim materiał. Stężenie wody utlenionej należy systematycznie zwiększać aż do poziomu nierozcieńczonego wodą.
 

Przeciwwskazania: W zasadzie to nie istnieją, należy jedynie przestrzegać reguł stosowania, czasem może pojawić się uczucie dyskomfortu z powodu oczyszczania i wzmacniania organizmu, co oznacza albo, że należy zmniejszyć dawki lub wznowić kurację po przerwie albo że zaczynają się poważne procesy regeneracji ciała i umysłu...

 

UWAGA:

 • Biorąc wodę utlenioną bezpośrednio przed snem można mieć trudności z zasypianiem, ponieważ wzrasta poziom tlenu w komórkach.
 • Osoby, które miały przeszczepy, nie mogą stosować wody utlenionej. Woda utleniona stymuluje system odpornościowy i może spowodować odrzucenie przeszczepu.
 • Negatywne działanie nadtlenku wodoru przy stosowaniu wewnętrznym wyjaśnić należy tym, że w przewodzie pokarmowym jest mało enzymu katalazy lub nie ma go wcale. Oto dlaczego dobrano dawkę nie przewyższającą 10 kropel w trakcie jednego wlewu 1 godzinę przed posiłkiem lub 1,5-2,0 godziny po posiłku.
 • Nawet sami chorzy mogą określić dla siebie dawkę, która wydaje się im do przyjęcia i nie wywołuje dyskomfortu, na przykład nawet nie przewyższającą 3-5 kropel jednorazowo.
 • Nadtlenek wodoru w takim stężeniu jest bardzo silnym przeciwutleniaczem, więc najlepiej obsługiwać butelkę w gumowych rękawicach.
 
 

Gatunek: czysty do analizy
Numer CAS: 7722-84-1
Numer WE: 231-765-0
Opakowanie: 1l

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl