NADTLENEK WODORU 30% PERHYDROL woda utleniona CZDA 1L

Dostępność: w średniej ilości
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19,99 zł 19.99
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.19954 (Ilość ocen: 3)
Kod produktu: 1183

Opis

 

NADTLENEK WODORU 30 %
 czysty do analizy (CZDA)

 

Bez tlenu przeciętny organizm może przeżyć od 3 do 5 minut. Dotleniony organizm funkcjonuje prawidłowo... "Powszechnie wiadomo, że tlenu jest w organizmie 65% i że nie może zachodzić bez niego żadna reakcja biochemiczna i energetyczna". Tlen cząsteczkowy O2 z każdym naszym wdechem, służy nam głównie do tego, aby otrzymać z niego tlen atomowy (O'), który "zaspokaja zachodzące w strukturach komórkowych procesy utleniania i redukcji, a także utrzymuje zdrowie na poziomie komórkowym. Naruszenie tego procesu stanowi właśnie praprzyczynę chorób". Zła dieta (burząca równowagę pH w organizmie, smażona i zanieczyszczona chemicznie - zużywa ogromne ilości tlenu w procesie trawienia) i choroby płuc to jedne z wielu czynników zmniejszających poziom dotlenienia komórek, przyczyniając się do ich degeneracji i śmierci.

U w a g a : 

Nadtlenek wodoru 30% jest roztworem dość niestabilnym i rozkłada się, wydzielając tlen. Z tego względu opakowanie nadtlenku wodoru 30% posiada w nakrętce malutki otworek, który umożliwia wydostawanie się gazowego tlenu zapobiegając „puchnięciu” pojemnika. Niestety przez ten odpowietrznik, przy pochyleniu lub wręcz odwróceniu butelki, poza tlenem, może wydobywać się również pewna ilość nadtlenku. Z tego względu sprzedaż wysyłkowa jest utrudniona, a my zachęcamy do odbioru osobistego. Wiemy jednak, że nie zawsze jest to możliwe, dlatego umożliwiamy Państwu wysyłkę. Decydując się na taki zakup prosimy o wyrozumiałość. Oczywiście dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej zabezpieczyć przesyłkę. Pakujemy w podwójny mocny worek z zamknięciem, dodatkowo na czas wysyłki zaklejamy odpowietrznik taśmą. Paczka jest zawsze odpowiednio oznakowana znakami ostrzegawczymi ("nie rzucać", "góra"). Mimo naszych starań nie zawsze mamy wpływ na to jak nasze przesyłki traktują kurierzy.
 

Do stosowania wewnętrznego stosujemy 3% wodę utlenioną!!!

Aby otrzymać roztwór 3%-owy należy zmieszać 100g perhydrolu i 900g wody.

 Dawkowanie wody utlenionej wg książki Iwana Nieumywakina „Woda utleniona na straży zdrowia”:

  • Rozpuszczalna w wodzie do picia - pić rano, w południe i wieczorem, 30 minut przed posiłkiem lub 1,5-2 godziny po posiłku, jedną kroplę wody utlenionej w 30-50 ml zwykłej wody. Dawkę należy zwiększać o jedną kroplę dziennie, dochodząc maksymalnie do 10 kropel na jedną aplikację (30 kropel dziennie, zaleca się tego limitu nie przekraczać). Kierujmy się w sprawie dawkowania intuicją, jeżeli czujemy, że jest to zbyt duży szok tlenowy dla organizmu, zmniejszmy dawkę lub zróbmy przerwę 1-2 dni i zacznijmy kurację od początku.
  • Na katar i inne przypadłości - przy chorobach, uszu, głowy i nosa, zaleca się implikowanie do organizmu pipetką 15 kropel wody utlenionej, rozpuszczonej w łyżce wody.
  • Do kąpieli - do wanny z ciepłą wodą wlać 5-6 buteleczek wody utlenionej( po 40 ml), kąpać się przez 30-40 minut, raz dziennie, seria 5-6 kąpieli co drugi dzień, aby dotlenić całe ciało od zewnątrz.
  • Dożylna - analogiczne dawki i system przywykania, jak w metodzie pierwszej, ma szybsze działanie, polecane raczej w doraźnych przypadkach niż profilaktyce.
  • Kompres - aby zrobić kompres z użyciem wody utlenionej należy 1-2 łyżeczki wody utlenionej rozpuścić w 50 ml wody i nasączyć nim materiał. Stężenie wody utlenionej należy systematycznie zwiększać aż do poziomu nierozcieńczonego wodą.
 

Przeciwwskazania: W zasadzie to nie istnieją, należy jedynie przestrzegać reguł stosowania, czasem może pojawić się uczucie dyskomfortu z powodu oczyszczania i wzmacniania organizmu, co oznacza albo, że należy zmniejszyć dawki lub wznowić kurację po przerwie albo że zaczynają się poważne procesy regeneracji ciała i umysłu...

 

UWAGA:

  • Biorąc wodę utlenioną bezpośrednio przed snem można mieć trudności z zasypianiem, ponieważ wzrasta poziom tlenu w komórkach.
  • Osoby, które miały przeszczepy, nie mogą stosować wody utlenionej. Woda utleniona stymuluje system odpornościowy i może spowodować odrzucenie przeszczepu.
  • Negatywne działanie nadtlenku wodoru przy stosowaniu wewnętrznym wyjaśnić należy tym, że w przewodzie pokarmowym jest mało enzymu katalazy lub nie ma go wcale. Oto dlaczego dobrano dawkę nie przewyższającą 10 kropel w trakcie jednego wlewu 1 godzinę przed posiłkiem lub 1,5-2,0 godziny po posiłku.
  • Nawet sami chorzy mogą określić dla siebie dawkę, która wydaje się im do przyjęcia i nie wywołuje dyskomfortu, na przykład nawet nie przewyższającą 3-5 kropel jednorazowo.
  • Nadtlenek wodoru w takim stężeniu jest substancją żrącą wobec żywych tkanek, więc najlepiej obsługiwać butelkę w gumowych rękawicach.
 
 

Gatunek: czysty do analizy
Numer CAS: 7722-84-1
Numer WE: 231-765-0
Opakowanie: 1l

Opinie o produkcie (3)

26 maja 2017

Bardzo dobry kontakt z Firmą, nadtlenk wodoru bezpiecznie, starannie zapakowany, zgody z opisem, przesyłka dotarczona o czasie - polecam Sprzedawcę, Z.W.

4 stycznia 2018

Paczka dotarła bezpiecznie , bardzo starannie zapakowana . Polecam AU

18 stycznia 2018

Kontakt z firmą uprzejmy i sympatyczny. Nadtlenek wodoru doskonale zapakowany, paczkę otrzymałam w tempie wręcz ekspresowym - Bardzo, bardzo dziękuję. Kolejny raz z przyjemnością skorzystam i polecę znajomym Waszą Firmę. Pozdrawiam Maria S.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl